Rubriky:

1. liga

Pospíšil přeje Plzni titul, ale nechce být jen účastníkem mistrovských oslav

10. května 2016 15:25 - Jablonec nad Nisou

Byť se jablonečtí fotbalisté koncentrují především na finále domácího poháru s Mladou Boleslaví, které se hraje ve středu 18. května v Teplicích, chtějí důstojným způsobem zvládnout i středeční ligový duel na půdě mistrovské Viktorie Plzeň.

 

Vlastimil Vacek, Právo

Pro severočeský tým to bude přitažlivý zápas i s ohledem na to, že za vítěze ligy nastupují i tři exjablonečtí záložníci - Kovařík, Vaněk a Kopic. „Kluky samozřejmě dobře známe. S Honzou Kopicem jsem se potkal ještě v jabloneckém dresu, s Ondrou Vaňkem i v reprezentaci. A navíc jsem sám v Plzni půl roku působil, takže se na zápas moc těším," svěřil se jablonecký záložník Martin Pospíšil.

Fakt, že Jablonec bude hrát na plzeňském stadiónu právě při korunovaci tamní Viktorie, vnímá Pospíšil i jako svátek pro oba týmy. „V Plzni jsou skvělí fanoušci. A to, že plzeňští fotbalisté převezmou pohár a budou s ním ve vynikající atmosféře běhat po hřišti, jim docela přeji. Zaslouží si to, když vyhráli ligu s tak velkým předstihem čtyři kola před koncem," poznamenal Pospíšil.

Jablonečtí ale nechtějí být jen účastníkem plzeňských oslav. „Potřebujeme si v lize ještě napravit jinak zpackanou sezónu. Pojedeme tam vyhrát, abychom si posílili sebevědomí před pohárem s Mladou Boleslaví. Očekávám, že v Plzni to bude koukatelný a hlavně ofenzivní fotbal z obou stran," dodal jablonecký záložník.

eš, Sport.cz, Právo

Zrušit


Časová osa: 1. liga

Filtr článků - 1. liga


Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..