Rubriky:

1. liga

Mladá Boleslav získala gólmana Vejmolu

3. června 2016 10:39 - Mladá Boleslav

Třetí letní posilou fotbalistů Mladé Boleslavi se stal brankář Luděk Vejmola. Jedenadvacetiletý juniorský reprezentant přestoupil z Jihlavy a ve čtvrtém celku uplynulé sezóny se upsal na tři roky.

 

Radek Petrášek, ČTK

"Hledali jsme pro náš klub mladého talentovaného brankáře a Luděk Vejmola nás zaujal při svém nedávném působení v druholigovém Kolíně. Naše představy naplnil i na květnovém juniorském mezinárodním turnaji ve Francii, kde za reprezentační dvacítku nastoupil do tří utkání, v nichž potvrdil, že je perspektivním gólmanem," řekl v tiskové zprávě prezident mladoboleslavského klubu Josef Dufek.

Rodák z Vyškova s fotbalem začínal ve Slavkově u Brna jako útočník. Chytat začal v žákovském věku v Drnovicích, následně přešel do mládežnické akademie Slovácka. V roce 2013 přestoupil do Jihlavy, kde podepsal první profesionální smlouvu.

"Ve Slovácku mě hodně naučil trenér Martin Juřička, ale po šesti letech jsem potřeboval změnu a vidina spolupráce s brankářskou legendou Jaromírem Blažkem mě zlákala do Jihlavy," řekl Vejmola, který zatím čeká na ligovou premiéru.

Mladá Boleslav už předtím získala ze Slovácka záložníka Jiřího Valentu a z Brna levého obránce Miroslava Keresteše.

ČTK

Zrušit


Časová osa: 1. liga

Filtr článků - 1. liga


Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..