Rubriky:

1. liga

Kvůli stavu hřiště byl odložen ligový zápas Příbram - Blšany

24. února 2006 14:12 - PŘÍBRAM

Kvůli špatnému stavu hrací plochy byl odložen duel 18. kola první fotbalové ligy mezi Příbramí a Blšany. Rozhodl o tom po páteční osobní prohlídce příbramského trávníku šéf profesionálního fotbalu ČMFS Ivo Lubas. Zbývajících sedm utkání by se mělo uskutečnit podle plánu, hrát se bude i duel Zlín - Teplice, který byl také ohrožen.

 

PRÁVO/Václav Jirsa

Lubas dorazil do Příbrami krátce po poledni a krátká obhlídka terénu mu stačila, aby se rozhodl zápas odložit. "Hřiště je pod ledem, s tím pořadatelé nemohou nic udělat. Uvědomíme co nejrychleji Blšanské, že k zápasu ani nemají jezdit," uvedl Lubas.

Podle něj je o něco lepší situace alespoň ve Zlíně. "Tam je předpoklad, že by se hrát mělo, i když poslední slovo samozřejmě bude mít rozhodčí. Teplice se už vydávají na předzápasové soustředění," uvedl svazový činovník.

Pro Blšany, které čeká na jaře boj o ligovou záchranu, to bude už druhý odložený zápas. V 17. kole nemohly sehrát domácí duel proti Mladé Boleslavi, odloženy byly ve stejném kole také zápasy Olomouc - Plzeň a Ostrava - Most.

O novém termínu zápasu Příbram - Blšany by se mělo rozhodnout počátkem příštího týdne. "Do pondělí navrhnu klubům termín pro dohrávku," uvedl Lubas.

ČTK

Zrušit


Časová osa: 1. liga

Filtr článků - 1. liga


Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..