Rubriky:

1. liga

Ghanský legionář Sackey odešel, Kubyškin se naopak Liberci upsal

2. srpna 2016 21:59 - Liberec

Další pohárové dějství sice ještě nemají jisté, přesto před středeční odvetou s Mödlingem fotbalový Liberec konsolidoval hráčský kádr. Sackey dostal souhlas k odchodu do Turecka, Obročník zase k půlročnímu hostování ve slovenských Zlatých Moravcích.

 

Vlastimil Vacek, Právo

"Isac přišel s tím, že nechce v Liberci zůstat, protože dostal nabídku z tureckého Alanyasporu. Byl rozhodnutý, proto ho nemělo smysl držet," vysvětloval sportovní ředitel Severočechů Jan Nezmar, proč ghanský legionář nebude v odvetě proti Admiře Mödling ani na lavičce mezi náhradníky. Odletěl už totiž do Turecka na lékařskou prohlídku.

Michal Obročník naopak zamířil na Slovensko. „Chce se rozehrát, aby se mohl ucházet o místo v naší základní sestavě, což považuji za rozumné. Počítám s ním, takže jsem souhlasil s půlročním hostováním," zdůvodňoval svůj souhlas trenér Jindřich Trpišovský a dodal, že na roční hostování do Viktorie Žižkov odchází Jiří Pimpara a Tomáš Egert. „Zůstal tak třiadvacetičlenný kádr, v němž je novou tváří Ilja Kubyškin z Petrohradu," dodával.

„Jde o talentovaného dvacetiletého fotbalistu, o jehož příchodu jsme jednali delší dobu. Teď jsme přestup dotáhli do konce a podepsali s ním čtyřletou smlouvu," pochvaloval si Nezmar, že angažování ruského hráče bude znamenat posílení liberecké defenzívy a vzhledem k délce smlouvy je i investicí pro budoucnost

zp, Sport.cz

Zrušit


Časová osa: 1. liga

Filtr článků - 1. liga


Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..