Rubriky:

1. liga

Díky za všechno, brácho. Özil popřál Rosickému štěstí. Přestupu do Sparty si všímají i média

31. srpna 2016 09:01 - Praha/Londýn

Tomáš Rosický dlouhou dobu patřil do špičkového evropského klubu, ve kterém si navíc vydobyl výbornou pozici. Fanoušci ho v Arsenalu zbožňovali a také mu to dávali v klubových anketách a komentářích na sociálních sítích najevo. Není se proto co divit, že zahraniční média i bývalí spoluhráči si všímají faktu, že se Malý Mozart vrátil domů.

 

Vlastimil Vacek, Právo

Nestává se často, aby fotbalová superstar komentovala dění v české nejvyšší soutěži. To může způsobit snad jen návrat Rosického či v budoucnu ten Petra Čecha.

Němec Mesut Özil, jenž pobýval s Rosickým v kabině Arsenalu tři sezóny na twitteru napsal: „Po patnácti letech se vracíš domů. Hodně štěstí ve Spartě, brácho."

Podobné přání poslal internetem také brankář Kanonýrů Emiliano Martínez: „Hodně štěstí, Tommy, ve tvém novém klubu, ve Spartě. (Rosický) je jedním z nejsympatičtějších kluků, co jsem kdy poznal.

Ale nejen spoluhráči si všimli, že se Tomáš Rosický po dlouhém působení v Borussii Dortmund a poté v londýnském Arsenalu vrací na Letnou. O přestupu informoval například prestižní web BBC či další nejen britské zpravodajské servery.

Rosický a všichni ve Spartě by si samozřejmě přáli, aby vzkazy létaly sociálními sítěmi i v květnu. Tentokrát ale blahopřejné k mistrovskému titulu...

oc, Sport.cz

Zrušit


Časová osa: 1. liga

Filtr článků - 1. liga


Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..