Rubriky:

1. liga

Baník bere proti Mostu jen výhru

23. března 2006 09:42 - OSTRAVA

Zápas fotbalistů Baníku Ostrava s Mostem, který ve čtvrtek na Bazalech od 17 hodin obstará dohrávku 17. kola první ligy, má pro domácí tým příchuť existenčního duelu. Předloňský mistr potřebuje uspět i v další dohrávce s Brnem, aby vybředl z boje o udržení.

 

FK SIAD Most

"Po porážce se Spartou jsme se dostali do nepříjemné situace. Most musíme porazit za každou cenu," poznamenal trenér Baníku Pavel Hapal, který navíc přišel o vyloučeného Čoupka. Trest za červenou kartu si ještě odpykává Hoffman, tréninkové manko dohání Slončík, ovšem s týmem se začala připravovat zimní posila Střihavka. Dá se tušit, že i základní sestava dozná několika změn. "Není to vyloučeno," dodal Hapal.

Hráči Mostu zůstali po nedělní remíze v Olomouci na Moravě a po minisoustředění v Drnovicích se přesouvají přímo do Ostravy. "Pokusíme se prodloužit jarní neporazitelnost. Pomýšlíme minimálně na bod, i když vítězství by bylo lepší," řekl trenér Zdeněk Ščasný.

Podruhé však postrádá distancovaného dirigenta zadních řad J. Novotného, který stále pyká za osm žlutých karet. "Čtyřdenní pobyt na Moravě je finančně náročný, ale dali jsme mu přednost před zdlouhavým cestováním. Týmu vytváříme optimální sportovní podmínky, což se snad promítne i do konečného umístění," dodal ředitel klubu Emil Boukal.

Fotbalová liga - dohrávka 17. kola
Baník Ostrava - Most
Lepší se stav Střihavky, chybějí Slončík, Čoupek s Hoffmanem. Chybí obránce J. Novotný, chtějí potrápit favorita.

bir, Právo

Zrušit


Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..