Rozhodčí upřeli Zlínu penaltu a mají zastavenou delegaci

Komise rozhodčích Fotbalové asociace ČR zastavila delegaci asistentovi Valteru Bočkovi na dvě utkání a hlavnímu sudímu Zbyňkovi Proskemu na jeden duel za chybu v závěru pátečního zápasu 6. ligového kola mezi Slováckem a vedoucím týmem tabulky Zlínem. Komise o tom informovala v tiskové zprávě po dnešním zasedání.

Hlavní sudí Zbyněk Proske (vpravo) má na jeden zápas pozastavenou činnost.

Rozhodčí chybně nenařídili pokutový kop v 91. minutě za faul domácího brankáře Milana Heči na hostujícího Marka Jordana. Zlínskému útočníkovi to ale nemuselo příliš vadit, neboť o dvě minuty později zpečetil gólem výhru Ševců 3:1.

Za chyby v druhé lize mají na dva zápasy pozastavenou delegaci Ondřej Ginzel po utkání Sokolova s Českými Budějovicemi a Radim Dresler po duelu Olomouc - Pardubice. Po souboji Českých Budějovic s Ústím nad Labem má na jeden zápas omezenou činnost sudí Jan Machálek.