Rubriky:

1. liga

Švec po těžkém otřesu mozku není vážněji zraněný

28. března 2006 11:17 - Mladá Boleslav/Praha

Obránce Slavie Michal Švec nemá po těžkém otřesu mozku, který utrpěl po srážce s mladoboleslavským Mariánem Palátem v pondělní dohrávce Gambrinus ligy, vážnější poranění. Devatenáctiletý slávista je v současné době podle klubových stránek na pozorování v nemocnici v Mladé Boleslavi.

 

Martin Malý - slavia.cz

Obránce či záložník Slavie by se měl vrátit ve středu z Mladé Boleslavi do Prahy. "V noci na dnešek podstoupil počítačovou tomografii mozku, která vyloučila vážnější poranění," sdělil v úterý stránkám slavia.cz klubový lékař Miloš Barna.

Švec si zranění přivodil ve 48. minutě pondělního duelu Slavie v Mladé Boleslavi. Obránce v poločase vystřídal Mateje Krajčíka, po třech minutách se ale srazil s domácím Palátem a s těžkým otřesem mozku zůstal ležet na trávníku.

Více o zápasu Mladá Boleslav - Slavia najdete ZDE:

Chvíli byl v bezvědomí, doktor Barna mu dokonce musel vyndavat zapadlý jazyk. V úterý čeká Švece série dalších neurologických vyšetření. "Když dopadnou dobře, měli by Michala zítra pustit domů. Doba absence? To je individuální. Minimálně však 10 dní," řekl Barna.

Slavia v pondělní dohrávce utrpěla nejvyšší prohru v probíhajícím ročníku soutěže, podlehla Mladé Boleslavi 1:4. Jediný gól sešívaných vstřelil Stanislav Vlček, ale už jen v závěru snižoval na 1:4.

fly, Sport.cz

Zrušit


Časová osa: 1. liga

Filtr článků - 1. liga


Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..