Rubriky:

1. liga

Holoubek pokračuje. Nástupce Ščasného si Sparta teprve připraví

6. října 2016 19:36 - Praha

Co během dne oznámil kouč Slovanu, večer potvrdila také fotbalová Sparta. Vedení letenského klubu již nejedná o příchodu trenéra Jindřicha Trpišovského z Liberce. Tým povede po přechodnou dobu stávající realizační tým. Sparta o tom informuje na svém webu.

 

Vlastimil Vacek, Právo

„Mohu potvrdit, že s trenérem Trpišovským jsme absolvovali několik schůzek, ale aktuálně žádná další jednání se Slovanem Liberec o jeho příchodu do Sparty nevedeme," avizuje generální ředitel klubu Adam Kotalík.

Zároveň potvrzuje, že mužstvo povede nadále stejný realizační tým jako v zápasech proti Interu Milán a Zbrojovce Brno. Tedy David Holoubek pověřený vedením mužstva a s ním další dva Ščasného asistenti Stanislav Hejkal a Zdeněk Svoboda. Pro Spartu je problém, že kouč úspěšného dorostu Holoubek zatím nemá profilicenci, kterou teprve studuje. Proto může jako hlavní trenér dostat výjimku na maximálně 60 dnů.

Trvalé řešení se hledá

„V současné chvíli zůstává realizační tým beze změn a bude připravovat tým na nadcházející zápasy. Jsme si samozřejmě vědomi skutečnosti, že David Holoubek, který byl pověřen přípravou na poslední dvě utkání, nemůže být z legislativních důvodů jmenován hlavním trenérem. Budeme tedy hledat takové řešení, které bude v souladu s předpisy," uvádí Kotalík.

„Chceme do Sparty přivést trenéra, který bude pro klub dlouhodobějším řešením. Proto nebudeme jednat v řádu dnů pod tlakem, ale hodláme si tento krok připravit," ujišťuje generální ředitel Sparty.

dos, Sport.cz

Zrušit


Časová osa: 1. liga

Filtr článků - 1. liga


Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..