Rubriky:

1. liga

Lístky na Spartu zmizely během pár hodin, Plzeň chce vyprodat i duel s Astrou

13. října 2016 15:08 - Plzeň

Doslova během pár hodin se po vstupenkách slehla zem. Ligový zápas fotbalistů Plzně se Spartou je vyprodaný. Viktoria začala lístky na šlágr 11. kola prodávat ve čtvrtek ráno - a již dopoledne nebyl k mání ani lupínek. Lídr tabulky přivítá nesmiřitelného pražského rivala příští neděli 23. října od 18:00.

 

Vlastimil Vacek, Právo

Fanoušci Viktorie Plzeň se příští týden mohou těšit hned na dva domácí zápasy. Ve čtvrtek 20. října jejich tým změří v Evropské lize síly s rumunskou Astrou Giurgiu, v neděli 23. října pak na západ Čech přicestuje zmiňovaná Sparta.

Již teď je jisté, že zápas s aktuálně čtvrtým týmem tabulky budou sledovat zaplněné tribuny. „Zápas je v současnou chvíli vyprodaný. Fronta se před pokladnami Doosan Areny tvořila už od šesté hodiny, kdy přišli první zájemci o vstupenky. Nakonec se dostalo na všechny fanoušky, kteří si ve čtvrtek ráno a dopoledne přišli pro vstupenky," říká tiskový mluvčí klubu Václav Hanzlík.

Nadále pokračuje prodej vstupenek na utkání základní skupiny Evropské ligy s Astrou Giurgiu. Na duel, který může napovědět o plzeňských ambicích na postup, zbývá více než tři tisíce lístků. „Aktuální stav zbývajících vstupenek mohou naši fanoušci sledovat na našich internetových stránkách," dodává Hanzlík.

„Jde o dost možná klíčový duel, jenž může hodně napovědět o šancích na postup ze skupiny. Proto vás chceme mít všechny na stadiónu," zve viktoriány kapitán týmu Roman Hubník.

dos, Sport.cz

Zrušit


Časová osa: 1. liga

Filtr článků - 1. liga


Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..