Rubriky:

1. liga

Fenin se připravuje s juniorkou Zbrojovky. Restartuje v Brně kariéru?

3. listopadu 2016 15:19 - Brno

S fotbalisty juniorského týmu Brna se začal připravovat útočník Martin Fenin, někdejší velký talent českého fotbalu a člen stříbrného českého mužstva do 20 let na MS v Kanadě v roce 2007.

 

FC Zbrojovka Brno

„Prvním postupným cílem je, aby se Martin začlenil do juniorky a vydobyl si místo v zimní přípravě prvoligového celku," sdělil kouč Zbrojovky Svatopluk Habanec.

Fenin se bude s juniorským mužstvem Brna, jehož trenérem je Vladimír Michal, připravovat do 6. prosince. Poté klubové vedení rozhodne, zda dostane příležitost ucházet se o smlouvu v prvním týmu.

Bývalý reprezentant má za sebou tříměsíční fyzickou přípravu pod kondičním trenérem Alešem Kaplanem.

Devětadvacetiletý Fenin je odchovancem Teplic. Po úspěšném světovém šampionátu do 20 let přestoupil do Eintrachtu Frankfurt, ale v roce 2011 se jeho slibně se rozvíjející kariéra zadrhla. Restartovat se ji snažil v druholigovém německém Cottbusu, kde ho ovšem přibrzdil pád z okna hotelového pokoje, a po vyléčení zranění se podrobil psychologické léčbě. Neuspěl pak ani na dalších štacích ve Slavii, při návratu do Teplic, ve francouzském Istres či třetiligovém německém týmu Chemnitzer FC.

čfo, Sport.cz, Právo

Zrušit


Časová osa: 1. liga

Filtr článků - 1. liga


Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..