Rubriky:

1. liga

Zkušený trenér Kotrba se vrací do Jablonce, stal se novým šéfem mládeže

14. listopadu 2016 16:54 - Jablonec

Dobří holubi se vracejí. Zkušený fotbalový trenér Jiří Kotrba se od 1. listopadu stal novým sportovním manažerem FK Jablonec pro mládežnický úsek. Do gesce nově vytvořené funkce v klubu bude spadat řízení veškerých mládežnických kategorií od přípravek, žáků či dorostu až po juniorku.

 

Vlastimil Vacek, Právo

Jablonec reaguje na nově vzniklou situaci. Po nedávném odchodu trenéra Pavla Drska od juniorky a vynuceném alternování trenéra dorostu Zdeňka Kluckého u ligového A mužstva se vedení klubu rozhodlo k zásadnímu kroku a přivedlo výraznou posilu do vedení mládežnického úseku.

„Jirka Kotrba bude mít na starosti nastavení tréninkové a sportovní strategie všech mládežnických týmů našeho klubu včetně nového trenérského složení od jarní části probíhající sezóny," řekl k angažování Kotrby výkonný ředitel Petr Flodrman.

Kotrba před lety dovedl Jablonec do pohárové Evropy, se Spartou získal titul a dovedl ji do osmifinále Ligy mistrů. V posledních letech přesídlil ze střídačky do kanceláře a především v Dynamu České Budějovice působil v různých funkcionářských rolích. Naposledy zastával funkci šéftrenéra mládeže v Příbrami a podobnou roli by měl plnit nyní také v Jablonci.

dos, Sport.cz

Zrušit


Časová osa: 1. liga

Filtr článků - 1. liga


Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..