Slovácko otočilo bitvu s Duklou. Příbram urvala bod v nastavení

Fotbalisté Dukly prohráli v 16. kole první ligy se Slováckem 2:3. Mladá Boleslav nevyužila příležitost k ukončení šňůry pěti ligových zápasů bez vítězství, proti poslední Příbrami ztratila vedení v nastaveném čase.

Trenér Slovácka Stanislav Levý a Tomáš Břečka oslavují vítězství nad Duklou.

Dukla neporazila Slovácko posedmé za sebou. Tým z Uherského Hradiště zápas otočil mezi 80. a 82. minutou, kdy se trefili Francis Koné a střídající Tomáš Zajíc. Dukla po poločase vedla po gólech Néstora a Petera Olayinky, za hosty vyrovnáva Ghaňan Benjamin Tetteh. V neúplné tabulce jsou Pražané jedenáctí. Moravanům patří osmá pozice.

Skóre duelu v Mladé Boleslavi otevřel hostující Jan Rezek, ještě do pauzy otočili stav Tomáš Fabián s Janem Chramostou, ale v druhé minutě nastavení zařídil dělbu bodů Jaroslav Tregler. Boleslav v lize nezvítězila pošesté za sebou a na pátém místě tabulky ztrácí tři body na čtvrtý Zlínu. Příbram neprohrála počtvrté po sobě a z poslední pozice jí k nesestupové příčce chybí šest bodů.

Z podzimního programu zbývá odehrát už jen odložené zápasy Jablonec - Hradec Králové a Bohemians 1905 - Plzeň.