Rubriky:

1. liga

Fotbalová Sparta má první posilu, Petrželu ze Slovácka

28. dubna 2006 13:13 - PRAHA

Fotbalisté Sparty už s předstihem posilují na nový ročník první fotbalové ligy. V pátek podepsali smlouvu se záložníkem Slovácka Milanem Petrželou. Člen reprezentační jednadvacítky podepsal na Letné tříletou smlouvu.

Bývalému hráči reprezentační jednadvacítky v Uherském Hradišti po letošní sezóně končí ve Slovácku smlouva. Sparta se rozhodla koupit talentovaného záložníka, kterého by v dalších letech mohla využít. "Je to pro nás investice do budoucna. Je lepší, aby tito hráči neodcházeli do zahraničí," prohlásil trenér Sparty Stanislav Griga.

Petržela s největší pravděpodobností odejde na začátku nové sezóny na hostování, aby pravidelně hrál v nejvyšší soutěži. "Jsem nadšený, chci se ale teď ještě věnovat Slovácku, aby se zachránilo. Chci poděkovat Slovácku za to, že jsem si mohl vyzkoušet ligu a dotáhnout to až do Sparty. Sparta je to nejvyšší, co tady je," řekl podle tiskové zprávy Sparty po podpisu smlouvy Milan Petržela.

Dvaadvacetiletý Petržela v první lize debutoval 13. září 2003, v posledních dvou sezonách se stal pevnou součástí základní sestavy Slovácka. V první lize zatím odehrál 68 zápasů a zaznamenal v nich tři branky.

vlc, Sport.cz

Zrušit


Časová osa: 1. liga

Filtr článků - 1. liga


Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..