Rubriky:

Fortuna liga

Latka se vrací do Slavie, Vlček prodloužil smlouvu

23. května 2006 18:52 - PRAHA

Dres fotbalové Slavie Praha bude po půlroční přestávce opět oblékat jednadvacetiletý obránce Martin Latka. Člen reprezentačního celku do 21 let se vrací z hostování v anglickém Birminghamu City, protože ostrovní celek po sestupu do druhé ligy na něj neuplatnil přestupovou opci.

 

PRÁVO/Lukáš Táborský

Ve Slavii bude v příští sezóně s největší pravděpodobností i nadále působit třicetiletý útočník Stanislav Vlček. Slavia na autora deseti ligových branek uplynulého ročníku uplatnila opci a kontrakt tím bude prodloužen o další rok.

"Měl jsem i nějaké nabídky ze zahraničí, ale klub chtěl, abych zůstal, takže pokračuji ve Slavii. Věřím, že budeme mít silné mužstvo a budeme úspěšní," řekl pro webové stránky klubu Vlček. Slavia jedná také o změně hostování Brazilce Gaúcha v přestup.

Naopak na odchodu je záložník Karel Piták, který je před podpisem smlouvy s rakouským týmem Red Bull Salcburk. Českou ligu nejspíš opustí i Miroslav Holeňák, který si chce stejně jako Piták vyzkoušet zahraniční angažmá. V jeho případě se nejvíce hovoří o dalším rakouském mužstvu Paschingu.

ČTK

Zrušit


Časová osa: Fortuna liga

Filtr článků - Fortuna liga


Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..