Rubriky:

FORTUNA:LIGA

Živě

SESTAVA KOLA: Outsider se nepoložil, sešívaní v Liberci narazili

20. března 2017 16:21 - Praha

Podceňovaný tým se lídra tabulky nelekl a výrazně přispěl ke střídání na první příčce tabulky. Ačkoliv má Liberec plnou hlavu starostí se záchranou, bod se Slavií nakonec uhrál. Především díky vzorné defenzívě, a tak není divu, že hned tři hráči z jeho zadních řad figurují v ideální sestavě 21. kola fotbalové ePojisteni.cz ligy podle Sport.cz.

 

Sport.cz s použitím webových stránek klubů

Sešívaní brzy vedli, další šance však zahazovali a navrátilec do reprezentace Hušbauer dvakrát trefil břevno. Liberec vyrovnal a velkému tlaku se ubránil. Skvělý byl brankář Dúbravka, v obraně podali obětavý výkon Kúdela a Karafiát.

Plzeň tak měla cestu do čela volnou. K vítěznému obratu v Karviné ji hnal aktivní záložník Kopic, z domácích se opět blýskl Budínský. Naopak Sparta utrpěla doma další ztrátu, narážela na perfektní výkon zlínského válečníka Traorého.

Jablonec uštědřil debakl Jihlavě, kanonádu načal stoper Beneš a dvěma góly zvýraznil útočník Zrelák. Teplice pak sfoukly Příbram, jako za starých časů hrál Nivaldo a vidět byl i Hora.

Sestava 21. kola fotbalové ePojistovna.cz ligy podle Sport.cz:
Dúbravka (Liberec) - Kúdela (Liberec), Beneš (Jablonec), Karafiát (Liberec) - Kopic (Plzeň), Traoré (Zlín), Hušbauer (Slavia), Nivaldo (Teplice) - Budínský (Karviná), Zrelák (Jablonec), Hora (Teplice).
dos, Sport.cz

Zrušit


Časová osa: FORTUNA:LIGA

Filtr článků - FORTUNA:LIGA


MS v hokeji 2019

83. mistrovství světa v ledním hokeji probíhá od 10. do 26. května 2019. Pořadatelem je Slovensko, jehož národní tým začíná ve skupině A v Košicích. Český tým ve skupině B odehraje první zápas v Bratislavě, kde se právě 26. května odehraje i finále.

Podsekce:

       
  • Kalendář
  • Výsledky
  • Tabulky
  • Play off o Evropu

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..