Rubriky:

FORTUNA:LIGA

Živě

Lüftner je na odchodu ze Slavie. Má namířeno do Kodaně, píší v Dánsku

11. května 2017 19:19 - Praha

Fotbalový obránce Michael Lüftner je na odchodu z pražské Slavie. Předseda představenstva klubu Jaroslav Tvrdík potvrdil, že na reprezentanta do 21 let byla uplatněna výstupní klauzule ve smlouvě ve výši 1,5 miliónu eur (asi 39,8 miliónu korun). Podle dánského serveru ekstrabladet.dk by měl Lüftner zamířit do FC Kodaň.

 

Vlastimil Vacek, Právo

"Mohu potvrdit uplatnění výstupní doložky ve výši 1,5 miliónu eur na hráče Lüftnera. Nový systém smluv již podobný odchod hráče neumožňuje," napsal Tvrdík na twitteru.

Třiadvacetiletý stoper Lüftner přišel do Slavie teprve v zimě z Teplic. Ihned se zařadil do základní sestavy a pomáhá týmu v boji o titul. Neměl by chybět v nominaci na červnové mistrovství Evropy hráčů do 21 let v Polsku. Tam by jeho cena mohla ještě stoupnout.

Ve smlouvě má klauzuli, která mu umožňuje ze Slavie odejít, pokud celek z Edenu obdrží 1,5 milionu eur. Kodaň je prý připravena tuto částku zaplatit. K 1. červenci se tak Lüftner může stát jejím hráčem.

ČTK

Zrušit


Časová osa: FORTUNA:LIGA

Filtr článků - FORTUNA:LIGA


Fortuna liga - nadstavbová část

Fortuna liga mění herní formát. Po 30. kole základní části se hraje nadstavbová část, během které jsou kluby rozděleny do tří skupin - o titul, evropské poháry a záchranu. Nadstavba startuje 3. 5. a bude uzavřena 2. 6.

Podsekce:

       
  • Kalendář
  • Výsledky
  • Tabulky
  • Play off o Evropu

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..