Rubriky:

1. liga

Mezi ligovými rozhodčími zatím nejsou Jára a Matějek

19. července 2006 16:42 - PRAHA

Třináct hlavních rozhodčích bude v nadcházející sezóně řídit zápasy první fotbalové ligy. Seznam jmen navržených novou komisí rozhodčích schválil výkonný výbor Českomoravského fotbalového svazu. Na listině nejsou podle očekávání Radek Matějek a Oldřich Racek, kteří začnou po chybách v závěru loňské sezóny v druhé lize. Do nejvyšší soutěže se mohou vrátit v průběhu ročníku.

 

PRÁVO/Václav Jirsa

Překvapivě mezi elitními sudími není ani nejzkušenější český arbitr Jaroslav Jára, který má za sebou 167 prvoligových utkání a loni si poprvé v zápase Rapidu Vídeň s Juventusem Turín zapískal dokonce i Ligu mistrů. Jedinou ženou na seznamu pro první ligu je Dagmar Damková. Mezinárodní rozhodčí Matějek a Jára jsou takzvaně pod čarou a mezi elitu se mohou vrátit.

Seznam hlavních rozhodčích pro první ligu: Jiří Adam, Tomáš Adámek, Petr Čecháček, Drahoslav Handlíř, Jiří Jech, Jan Jílek, Radek Kocián, Libor Kovařík, Pavel Královec, Pavel Makovička, Jaroslav Moudrý, Radek Příhoda, Dagmar Damková.

Seznam rozhodčích pro první ligu - podzim 2006:
Jiří Adam (narozen 22.11. 1975, bydliště Kladno)
Rozhodčí od: 1998. 1. liga (HR): 10. UEFA/FIFA: 0.
Tomáš Adámek (12.11. 1979, Slavičín).
Rozhodčí od: 1997. 1. liga (HR): 27. UEFA/FIFA: 0.
Dagmar Damková (29.12. 1977, Plzeň)
Rozhodčí od: 1995. 1. liga (HR): 15. UEFA/FIFA: ženy neuvádí
Petr Čecháček (8.10. 1968, Šilheřovice)
Rozhodčí od: 1995. 1. liga (HR): 28. UEFA/FIFA: 0.
Drahoslav Handlíř (1.6. 1973, Ostrava)
Rozhodčí od: 1990. 1. liga (HR): 69. UEFA/FIFA: 0
Jiří Jech (22.12. 1975, Kardašova Řečice)
Rozhodčí od: 1991. 1. liga (HR): 23. UEFA/FIFA: 0.
Jan Jílek (5.6. 1973, Dubné)
Rozhodčí od: 1995. 1. liga (HR): 20. UEFA/FIFA: 0.
Radek Kocián (29.8. 1978, Brno)
Rozhodčí od: 1999. 1. liga (HR): 0. UEFA/FIFA: 0.
Libor Kovařík (23.2. 1976, Praha)
Rozhodčí od: 1993. 1. liga (HR): 25. UEFA/FIFA: 0.
Pavel Královec (16.8. 1977, Domažlice)
Rozhodčí od: 1993. 1. liga (HR): 48. UEFA/FIFA: 9.
Pavel Makovička (15.7. 1973, Tábor)
Rozhodčí od: 1995. 1. liga (HR): 0. UEFA/FIFA: 0.
Jaroslav Moudrý (24.9. 1972, Praha)
Rozhodčí od: 1995. 1. liga (HR): 0. UEFA/FIFA: 0.
Radek Příhoda (25.3. 1974. Louny)
Rozhodčí od: 1997. liga (HR): 12. UEFA/FIFA: 0.

ČTK, Sport.cz

Zrušit


Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..