Rubriky:

1. liga

Program podzimní části fotbalové ligy

27. července 2006 16:03 - PRAHA

Program podzimní části fotbalové ligy (přesný rozpis s televizními rozpisy je znám pouze do 5. kola):

 

čtk

1. kolo:
Sobota 29. července: 17:00 Sparta - Kladno, 19:00 Mladá Boleslav - Olomouc, Zlín - Slovácko.
Neděle 30. července: 17:00 Jablonec - Most, Příbram - Viktoria Plzeň, Teplice - Brno, 20:15 České Budějovice - Liberec (ČT4).
Pondělí 31. července: 17:15 Ostrava - Slavia Praha (ČT2).
2. kolo:
Sobota 5. srpna: 19:00 Liberec - Ostrava.
Neděle 6. srpna: 17:00 Slavia - Teplice, Olomouc - České Budějovice, Brno - Zlín, Most - Příbram, Kladno - Jablonec, 20:15 Slovácko - Mladá Boleslav (ČT4).
Pondělí 7. srpna: 17:15 Plzeň - Sparta (ČT2).
3. kolo:
Sobota 12. srpna: 19:00 Jablonec - Sparta, Zlín - Most, Ostrava - Olomouc.
Neděle 13. srpna: 17:00 Mladá Boleslav - Plzeň, Teplice - Slovácko, České Budějovice - Brno, 20:15 Slavia Praha - Liberec (ČT4).
Pondělí 14. srpna: 17:15 Příbram - Kladno (ČT2).
4. kolo:
Sobota 19. srpna: 17:00 Sparta - Příbram.
Neděle 20. srpna: 17:00 Jablonec - Mladá Boleslav, Brno - Slavia, Most - České Budějovice, Plzeň - Teplice, Kladno - Zlín. 20:15 Olomouc - Liberec (ČT4).
Pondělí 21. srpna: 17:15 Slovácko - Ostrava (ČT2).
5. kolo:
Sobota 26. srpna: 19:00 Zlín - Plzeň, Ostrava - Kladno, Liberec - Brno.
Neděle 27. srpna: 17:00 Příbram - Jablonec, České Budějovice - Slovácko, Slavia - Olomouc, 20:15 Mladá Boleslav - Sparta Praha (ČT4).
Pondělí 28. srpna: 17:15 Teplice - Most (ČT2).
6. kolo:
Sobota 9. září: 17:00 Sparta - Zlín, 19:00 Slovácko - Liberec.
Neděle 10. září: 17:00 Jablonec - Teplice, Příbram - Mladá Boleslav, Brno - Ostrava, Most - Slavia Praha, Plzeň - Olomouc, Kladno - České Budějovice.
7. kolo:
Sobota 16. září: 19:00 Zlín - Příbram, Ostrava - Plzeň, Liberec - Most.
Neděle 17. září: 17:00 Mladá Boleslav - Kladno, Teplice - Sparta Praha, České Budějovice - Jablonec, Slavia Praha - Slovácko, Olomouc - Brno.
8. kolo:
Sobota 23. září: 17:00 Sparta Praha - České Budějovice, 19:00 Slovácko - Brno.
Neděle 24. září: 17:00 Jablonec - Liberec, Příbram - Teplice, Mladá Boleslav - Zlín, Most - Ostrava, Plzeň - Slavia Praha, Kladno - Olomouc.
9. kolo:
Sobota 30. září: 19:00 Zlín - Jablonec, Ostrava - Příbram, Liberec - Kladno.
Neděle 1. října: 17:00 Teplice - Mladá Boleslav, České Budějovice - Plzeň, Slavia Praha - Sparta Praha, Olomouc - Slovácko, Brno - Most.
10. kolo:
Sobota 14. října: 17:00 Sparta Praha - Ostrava, Zlín - Teplice.
Neděle 15. října: 15:00 Jablonec - Olomouc, Plzeň - Brno, 17:00 Příbram - Liberec, Mladá Boleslav - České Budějovice, Most - Slovácko, Kladno - Slavia Praha.
11. kolo:
Sobota 21. října: 17:00 Ostrava - Zlín, Liberec - Plzeň, Slovácko - Sparta Praha.
Neděle 22. října: 17:00 Teplice - Kladno, České Budějovice - Příbram, Slavia Praha - Jablonec, Olomouc - Most, Brno - Mladá Boleslav.
12. kolo:
Sobota 28. října: 17:00 Sparta Praha - Brno, Zlín - Liberec.
Neděle 29. října: 15:00 Jablonec - Ostrava, Plzeň - Most, 17:00 Příbram - Olomouc, Mladá Boleslav - Slavia Praha, Teplice - České Budějovice, Kladno - Slovácko.
13. kolo:
Sobota 4. listopadu: 17:00 Ostrava - Mladá Boleslav, Liberec - Sparta Praha, Slovácko - Plzeň.
Neděle 5. listopadu: 17:00 České Budějovice - Zlín, Slavia Praha - Příbram, Olomouc - Teplice, Brno - Jablonec, Most - Kladno.
14. kolo:
Sobota 11. listopadu: 17:00 Sparta Praha - Olomouc, Zlín - Slavia Praha.
Neděle 12. listopadu: 15:00 Jablonec - Plzeň, 17:00 Příbram - Slovácko, Mladá Boleslav - Most, Teplice - Liberec, České Budějovice - Ostrava, Kladno - Brno.
15. kolo:
Sobota 18. listopadu: 17:00 Ostrava - Teplice, Liberec - Mladá Boleslav, Slovácko - Jablonec,
Neděle 19. listopadu: 15:00 Plzeň - Kladno, 17:00 Slavia Praha - České Budějovice, Olomouc - Zlín, Brno - Příbram, Most - Sparta Praha.
16. kolo:
Sobota 25. listopadu: 17:00 Ostrava - Liberec, Zlín - Brno, Sparta Praha - Plzeň.
Neděle 26. listopadu: 15:00 Jablonec - Kladno. 17:00 Teplice - Slavia Praha, České Budějovice - Olomouc, Mladá Boleslav - Slovácko, Příbram - Most.
17. kolo:
Sobota 2. prosince: 17:00 Slovácko - Zlín, Liberec - České Budějovice.
Neděle 3. prosince: 15:00 Plzeň - Příbram, 17:00 Kladno - Sparta Praha, Most - Jablonec, Olomouc - Mladá Boleslav, Brno - Teplice, Slavia Praha - Ostrava.

ČTK, Sport.cz

Zrušit


Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..