Rubriky:

1. liga

Šlágr je kurzově vyrovnaný, sázkaři ale od začátku jasně preferují Plzeň

15. října 2017 14:21 - Praha

Desáté kolo fotbalové ligy zakončí očekáváné představení Plzně na půdě rivala z Letné. Zatímco lídr tabulky do Prahy přijede ve znamenitém rozmaru, Sparta naopak marně hledá soupeře, na kterém by se herně a vlastně i bodově chytla. Kurzy jsou momentálně velmi vyrovnané, bookmakeři nicméně od jejich vypsání favorizovali spíše domácí Spartu. Ne tak sázkaři! Jasná většina (kolem 80%) dává přednost Plzni.

 

Vlastimil Vacek, Právo

Sázkové kanceláře zareagovaly. Právě preference tipujících kurz na Plzeň stlačily. Vklady na smír a Spartu jsou shodně po 10%.

Kurzy na zápas Sparta - Plzeň:   
  1 0 2
Tipsport 2,76 3,40 2,75
Fortuna 2,75 3,40 2,75
Sazka 2,70 3,40 2,90
Synot Tip 2,62 3,30 2,72

„Nestává se často, aby sázkaři hráli proti Spartě na Letné. A už vůbec ne tak dramatickým způsobem. Na druhou stranu se nelze divit. Trenér Vrba vyladil Viktorii perfektně, herní projev je komplexní a bez zjevné slabiny. Nehledě na to, že Plzeň důvěru sázkařům oplácí i výsledky, což se o Stramaccioniho legii říct rozhodně nedá. Na tiket patří dvojka, zejména příznivci Západočechů takový kurz nemohou nechat ležet," říká Michal Hanák, hlavní bookmaker Fortuny.

Dramaticky rozdílný průběh sezóny se přirozeně promítá i v šancích obou celků na zisk titulu a s ním spojeného pohádkového pokladu za základní skupinu Ligy mistrů. Zatímco Plzeň je jednoznačně největším favoritem (1,55:1) a ohrožuje ji maximálně Slavia (2,6:1), šance na triumf Letenských z aktuálně šesté příčky při 12bodové ztrátě už je tak trošku na pováženou (17:1).

dos, Sport.cz

Jak skončí fotbalový šlágr mezi Spartou a Plzní?

Zrušit


Časová osa: 1. liga

Filtr článků - 1. liga


Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..