Fotbalisté Plzně a Českých Budějovic poprvé v lize vyhráli

Fotbalisté Viktorie Plzeň se dočkali první výhry, když doma porazili Teplice 2:0. Vítězství Západočechům zajistili střídající hráči. Nejprve překonal Poštulku Krbeček a v nastavení podtrhl výhru Trapp. Nováček z Českých Budějovic při svém prvním vítězství v Mostě prohrávali po Mackově trefě, ale střídající Adamec ve druhé půli vyrovnal a vítězný gól zaznamenal z penalty v 72. minutě Svátek.

Foto archív

Ani ve čtvrtém ligovém kole se fotbalisté Kladna nedočkali prvního gólu od postupu mezi elitu. Nováček ale i tak dnes se Zlínem získal druhý bod do tabulky, když s moravským týmem remizoval 0:0.

Fotbalisté Brna porazili v zápase dvou rozdílných poločasů Slavii Praha 1:0, když jim vítězství zajistila branka útočníka Zelenky už z 10. minuty. V prvním poločase měli Brňané převahu a také další střelecké šance. Po změně stran převzala taktovku Slavia, která dohrávala posledních dvacet minut bez vyloučeného obránce Suchého.

4. kolo se dohrává v pondělí utkáním Slovácko - Ostrava.

SK Kladno - Tescoma Zlín 0:0
Rozhodčí: Moláček - Novák, Pospíšil. ŽK: Palša, Cigánek, Strnad, Hlava - Činčala, Bača. Diváci: 2200.
SIAD Most - Dynamo České Budějovice 1:2 (1:0)
Branky: 6. Macek - 46. Adamec, 72. Svátek z pen. Rozhodčí: Adámek - Košec, Teuber. ŽK: Pikl, Pilař - Homoláč, Žižka, Svátek. Diváci: 4319.
Viktoria Plzeň - FK Teplice 2:0 (0:0)
Branky: 78. Krbeček, 90+2. Trapp. Rozhodčí: Moudrý - Večeřa, Pelikán. ŽK: Procházka, Limberský - Verbíř, Stožický, Hunal, Sabou. Diváci: 4038.
1. FC Brno - Slavia Praha 1:0 (1:0)
Branka: 10. Zelenka. Rozhodčí: Paták - Zlámal, Lhoták. ŽK: Gjorevski, Holek - Švec, Švento, Latka, Suchý. ČK: 70. Suchý (Slavia). Diváci: 6424.