Rubriky:

1. liga

Prvním odvolaným trenérem měl být podle sázejících Griga

22. srpna 2006 15:47 - PRAHA

Prvním odvolaným trenérem ve fotbalové lize měl být podle sázkařů Stanislav Griga. Tipující si na jeho brzké propuštění ze Sparty vsadili přes 50 000 korun, a neshodli se tak s odhadem bookmakerů společnosti Fortuna. Ti vypsali nejnižší kurz 5:1 na odvolání Pavla Tobiáše od týmu Příbrami.

Svůj post však nakonec jako první opustil kouč olomouckých fotbalistů Vlastimil Palička, kterého v pondělí v posledním týmu tabulky nahradil Vlastimil Petržela. Palička byl v původním pořadí bookmakerů třetí s kurzem 7:1.

Naději na výhru šestinásobku vkladu měli ti, kdo tipovali vyhazov kladenského trenéra Miroslava Koubka. "Zajímavé ale je, že ani na jednoho z 'favoritů' nebyly přijaty vysoké sázky. Pohybovaly se v řádu pár tisíců," uvedl dnes hlavní bookmaker Fortuny Michal Hanák v tiskové zprávě.

"Absolutním králem s nejvyšším počtem přijatých vkladů byl Griga. Kurz na jeho setrvání ve funkci proto postupně klesl z 12:1 na konečných 6,5:1," dodal Hanák.

Sázející věřili také brzkému odvolání teplického trenéra Vlastislava Marečka (33 500 korun) a Františka Cipra z Českých Budějovic (30 800 korun).

ČTK

Zrušit


Časová osa: 1. liga

Filtr článků - 1. liga


Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..