Jeden neodmávaný ofsajd? Ne! Hned dva pomohly Baníku

Nezůstalo u jednoho neodmávaného ofsajdu, který pomohl Baníku a který byl hned zmiňován v televizním zpravodajství ze zápasu Ostravanů s Karvinou. Podle Komise rozhodčích Fotbalové asociace ČR neměl v sobotním utkání 15. ligového kola platit ani jeden gól Ostravy, která vyhrála 2:1, což hosté komentovali vydatnými nesouhlasnými projevy.

Ostravský útočník Milan Baroš z Baníku se raduje z vítězného gólu v utkání Het ligy s Karvinou.

Pomezní sudí Zdeněk Dobrovolný hráčům domácího Baníku chybně neodmával ofsajd v klíčových momentech hned dvakrát.

Poprvé měl v 64. minutě signalizovat nedovolené postavení Milana Baroše. Domácí útočník podle komise svým pohybem ovlivnil karvinského brankáře Patrika Le Gianga, kterého následně překonal Tomáš Poznar. V 85. minutě asistent rozhodčího zase v ofsajdu neodhalil Martina Šindeláře, jenž hlavou prodloužil míč ke skórujícímu Barošovi.