Liberec - Austria 1:1Slovan remizoval na Kypru s šestým týmem rakouské ligy

Fotbalisté Liberce na svém kyperském soustředění nastoupili proti Austrii Vídeň. S šestým týmem rakouské ligy remizovali 1:1. Karviná doma podlehla druholigovému polskému týmu Raków Čenstochová 0:1.

Liberecký Milan Kerbr.

Liberec se na Kypru dlouho nerozkoukával. Do vedení poslal výběr trenéra Holoubka již po devíti minutách Potočný. Austria se gólového úspěchu dočkala až v druhé půli, když v 59. minutě vyrovnal Stangl.

Těsnou porážkou pak skončil pro domácí Karvinou poslední duel před odletem na kyperské soustředění. Polský soupeř rozhodl o svém vítězství dvacet minut před koncem. Karvinští tak v přípravě poprvé prohráli a vůbec poprvé také vyšli střelecky naprázdno.