Rubriky:

Fortuna liga

Dobrá zpráva pro Baník. Zranění klíčového střelce není vážně, k tréninku se vrátí za dva týdny

5. února 2018 18:09 - Ostrava

Útočník Milan Baroš, který se předčasně vrátil ze soustředění kvůli zranění kotníku, bude přibližně dva týdny odpočívat. Specializované vyšetření, které fotbalista Baníku Ostrava podstoupil v pondělí v Praze odhalilo, že se jedná „pouze" o natažený vaz.

 

Vlastimil Vacek, Právo

Ostravský Baník odehrál na soustředění v tureckém Beleku zatím tři utkání. Baroš nastoupil až do druhého proti dánskému SønderjyskE, které Baník vyhrál 1:0. Nejzkušenější ostravský fotbalista ale duel po střetu s protihráčem nedohrál.

Ještě v Turecku Baroš podstoupil rentgenové vyšetření, které vyloučilo zlomeninu. „Milan Baroš si poranil nohu v oblasti kotníku a přednoží. Nicméně léčba, kterou jsme nasadili, nebyla natolik úspěšná, proto jsme se rozhodli poslat hráče ke speciálnímu vyšetření do Prahy," řekl lékař Baníku Martin Mohyla.

Specializované vyšetření, které absolvoval Baroš v pondělí dopoledne potvrdilo, že se nejedná o vážnější poranění. Baroš nicméně nestihne sobotní generálku proti Slavii Praha (15 hodin) a ani první jarní kolo proti Slovácku (sobota 17. února v 15 hodin ve Vítkovicích). Utkání proti týmu z Uherského Hradiště by se ale Baroše stejně netýkalo, protože má stopku za čtyři žluté karty.

Jiří Tomaškovič, Sport.cz, Právo

Zrušit


Časová osa: Fortuna liga

Filtr článků - Fortuna liga


Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..