Rubriky:

1. liga

Příbram shání posily, zřejmě přijde sparťan Hašek

27. září 2006 18:28 - PŘÍBRAM

Sparťanský záložník Martin Hašek má být jednou ze slibovaných posil, které by měly pomoci fotbalistům Marily Příbram vybřednout ze současné krize. Středočeský klub už zahájil jednání s vedením Sparty Praha a jeho zástupci věří, že v pátek dojde k odchodu Haška na hostování.

Ve čtvrtek večer by se měl Hašek se sparťanským dresem rozloučit, protože má být mezi náhradníky v pohárovém duelu letenského klubu proti Heart of Midlothian.

Příbramské vedení v minulých dnech naznačilo, že i s pomocí Ivana Horníka bude shánět posily, aby se předposlední tým tabulky herně zvedl. Příchod Haška se zdá být na dobré cestě, což potvrdil ČTK i příbramský šéf Jaroslav Starka. "Dnes jsme vedli nějaká jednání, pokračovat budeme v pátek. Věřím však, že se hostování Martina podaří dotáhnout," uvedl Starka.

Bílek chce Haška proti Hearts

Dvoudenní odklad jednání zřejmě způsobil fakt, že trenér Michal Bílek chce mít Haška k dispozici proti Hearts. "Všichni hráči, kteří mohou nastoupit, se připravují na zápas a k žádným transferům se nyní nebudeme vyjadřovat," řekl dnes sparťanský mluvčí Lukáš Přibyl.

Pokud Haškův odchod z Letné bude uzavřen, opustí Spartu jeden z mála pamětníků úspěšného tažení klubu na přelomu desetiletí. Hašek, který za tři týdny oslaví 37. narozeniny, působil na Letné už v letech 1997 až 2001, kdy se radoval ze zisku čtyř titulů.

Poté vyzkoušel zahraniční angažmá v Austrii Vídeň, Sturmu Štýrský Hradec a Dynamu Moskva, odkud se vrátil do Liberce, a za působení trenéra Jaroslava Hřebíka loni v létě jako amatér znovu posílil Spartu. Pod vedením Hřebíkových nástupců toho už ale příliš nenahrál a spíše zahříval lavičku náhradníků. Hašek má na kontě 255 ligových a 14 reprezentačních startů.

ČTK

Zrušit


Časová osa: 1. liga

Filtr článků - 1. liga


Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..