Sudí Nenadál chyboval, když na Spartě neodpískal penaltu

Fotbalisté Sparty měli v pátečním duelu 27. kola první ligy kopat proti Zlínu pokutový kop. Komise rozhodčích na dnešním zasedání rozhodla, že sudí Martin Nenadál chyboval, když ve 4. minutě neposoudil zákrok Petra Jiráčka na Josefa Šurala jako penaltový. Sparta i tak zvítězila 2:1.

Rozhodčí Martin Nenadál - ilustrační foto

Chyb se dopustili také asistenti v sobotním šlágru mezi Slavií a Plzní. Jiří Kříž v 67. minutě přehlédl ofsajd hostujícího Milana Havla, který dosáhl branky, tu však následně videorozhodčí doporučil zrušit.

Druhý asistent Jaroslav Kubr zase v 74. minutě nesprávně signalizoval hlavnímu sudímu Pavlovi Fraňkovi faul Davida Limberského na Stanislava Tecla, odpískaný pokutový kop pro Slavii ale Franěk po konzultaci s videem zrušil. Slavia utkání vyhrála 2:0.