Rubriky:

1. liga

Simpson již opustil jednotku intenzivní péče

24. října 2006 15:34 - KLADNO

Stav zraněného útočníka kladenských fotbalistů Dava Simpsona se zlepšil natolik, že mohl být dnes přeložen z jednotky intenzivní péče kladenské nemocnice na normální pokoj. Podle mluvčího SK Kladno Miroslava Bureše ale zatím není jisté, kdy bude třiadvacetiletý Kanaďan propuštěn do domácího léčení.

Původně se hovořilo o tom, že by Simpson mohl z nemocnice odejít už ve čtvrtek, ale podle všeho se jeho hospitalizace protáhne.

Simpson utrpěl těžký otřes mozku v prvním poločase nedělního utkání v Teplicích po souboji s domácím obráncem Josefem Kaufmanem. Ihned poté musel střídat a vzápětí v útrobách stadionu upadl do bezvědomí.

Záchranná služba jej odvezla na anesteziologicko-resuscitační oddělení teplické nemocnice. Vyšetření však nepotvrdila podezření z krvácení do mozku či jeho vážnějšího poškození. V pondělí odpoledne byl Simpson převezen do kladenské nemocnice.

Zástupci Kladna tvrdí, že Kaufman soupeře úderem loktem zranil úmyslně. Vedení teplického klubu i hráč se hájí tím, že šlo o běžný souboj s nešťastnými následky. Dnes se začne případem zabývat disciplinární komise ČMFS.

ČTK, Sport.cz

Zrušit


Časová osa: 1. liga

Filtr článků - 1. liga


Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..