Rubriky:

Zprávy z FAČR

Grantový projekt Fortuny – peníze pro regionální fotbal

10. června 2010 18:08 - NEJEDNÁ SE O REDAKČNÍ OBSAH

Třetí ročník grantového projektu na podporu regionálního fotbalu, který vyhlásila společnost Fortuna ve spolupráci s ČMFS a jeho marketingovou agenturou Public Football, je už nyní velmi úspěšný.

O rozdělení 5 miliónů korun určených na rozvoj klubů vychovávajících fotbalovou mládež se uchází celkem 651 fotbalových klubů z České republiky. Přestože podmínky přidělení grantu jsou letos přísnější než v minulých letech a zohledňují jak investiční záměry, tak i práci s mládeží v jednotlivých klubech, společnost Fortuna s Českomoravským fotbalovým svazem obdržela o 102 žádostí více než v loňském roce. Nejvíce žádostí dorazilo ze Středočeského a Moravskoslezského kraje.

Nyní, ve druhé fázi projektu, proběhne vyhodnocení včetně kontroly správnosti údajů. Výsledky by měly být známy do 30.6. tak, aby úspěšné kluby mohly přidělené částky proinvestovat ještě v průběhu letní přestávky.

Odborná komise složená ze zástupců ČMFS a Fortuny prostředky přerozdělí na jednotlivé projekty s ohledem na jejich kvalitu a regionální rozložení. Grant poskytnutý jednomu klubu bude ve výši max. 100 tisíc korun.

 
Tento text nebyl vytvořen redakcí. Jedná se o zprávu ČMFS.
Ing. Petr Svěcený, ředitel PR ČMFS

Zrušit


Časová osa: Zprávy z FAČR