Rubriky:

Zprávy z FAČR

Reprezentace do 19 let uhrála v Německu remízu 1:1

18. listopadu 2010 09:00 - NEJEDNÁ SE O REDAKČNÍ OBSAH

Starší dorostenci se rozloučili s reprezentačním rokem zápasem v Německu, kde proti silnému soupeři uhráli cennou remízu.

Trenér Jaroslav Hřebík po utkání řekl: "Byl to pro nás velice důležitý zápas. Němci prokázali vysokou kvalitu a sílu. V prvních patnácti minutách jsme je zaskočili vysokým pressinkem, ale po čtvrthodině se s ním vyronali a byli pak do konce poločasu jasně lepším týmem. O přestávce jsme udělali potřebné kroky a připravili se tak, abychom jejich tlaku dokázali čelit lépe. Ve druhém dějství jsme se skutečně zlepšili, hru vyrovnali a měli i šance. Přečkali jsme dvě střely soupeře do břevna a jednu do tyče, sami dvě velké příležitosti neproměnili, ale v závěru utkání se nám přece jenom povedlo vyrovnat. Byla to pro nás dobrá lekce, která nám ukázala, jaké máme v této konfrontaci nedostatky."

Statistika zápasu
Německo 19 - Česká republika 19 1:1 (1:0)
Góly:40. Merkel - 85. Sladký.
Sestava ČR:Koubek - Přikryl, Brabec (90. Matyska), Krch, Hála (72. Jeleček) - Kadeřábek Simerský (33. Sladký), Šustr (80. Jugas), Krejčí - Rolinc (20. Skalák), Vydra (72. Boháč). Trenéři: Hřebík a Skácel.

Zrušit