Rubriky:

Zprávy z FAČR

Pohárové finále v Jihlavě bude patřit zábavě

19. května 2011 15:16 - NEJEDNÁ SE O REDAKČNÍ OBSAH

Bohatý program chystá vyvrcholení letošního ročníku Ondrášovka Cupu. Premiérově hostí finále české pohárové soutěže Jihlava, celá Vysočina se tak může těšit na výjimečný zážitek. V samotném utkání proti sobě nastoupí týmy Mladé Boleslavi a Olomouce, tedy dva celky vyznávající útočnou hru a atraktivní fotbal. Nejen na samotné sportovní vyvrcholení však lákají organizátoři, kteří ve fotbalovém jihlavském stánku namíchají ve středu 25. května pestrý koktejl.

 

sigmafotbal.cz

Brány stadiónu se otevřou už v 18 hodin, příznivci obou týmů dostanou hned u bran stadionů balonky, papírové kloboučky, bam-bam tyče v modro-bílém provedení a v neposlední řadě také občerstvení z produkce Ondrášovky. Už v 18:45 pak vypukne první z pomyslných vrcholů finálového večera, hodinový koncert kapely Divokej Bill. Kdo se tak před samotnou fotbalovou bitvou bude chtít naladit skvělou muzikou, bude mít ve středu ideální příležitost. Vstupenky na utkání platí samozřejmě také na koncert, prodávat se budou za 40 korun na stání a 60 korun na sezení.

Výkop finálového souboje, který jeden z celků pošle do pohárové Evropy, je stanoven na 20:15. Přestože jde o hodně, oba celky se budou spoléhat na svoji typickou ofenzivní taktiku. „Kdo zná náš herní styl, tak ví, že nějaká vyložená defenziva nám není až tak vlastní, takže opatrný zápas nečekám,“ říká před výkopem trenér Moravanů Zdeněk Psotka a na dálku s ním souhlasí také nový muž na lavičce Středočechů, Ladislav Minář: „Je to finále, kde nemáte možnost opravy tak jako například v semifinále, proto se domnívám, že určité procento opatrnosti tam bude. Na druhou stranu oba týmy jsou obecně ofenzivně laděné, takže doufám, že se diváci nudit nebudou.“

Fanoušci se tak mají na co těšit. Skvělá muzika, napínavá bitva a také elektrizující kulisa dvou početných fanouškovských táborů. Oba soupeři vypravují na zápas autobusy, o podmínkách zájezdů se fanoušci dočtou na webových stránkách www.fkmb.cz a www.sigmafotbal.cz. Předprodej samozřejmě spouští také pořádající Vysočina Jihlava. Lístky budou moct fanoušci zakoupit v pondělí a úterý od 14 – 18 hodin ve fanshopu pod novou tribunou, zbylé budou k dostání na kasách také přímo před finále. „Vzhledem k zájmu obou finalistů a lidí v Jihlavě však doporučujeme využít předprodej. Ondrášovka Cup by dle všeho měl stadion vyprodat,“ říká před duelem tiskový mluvčí jihlavské Vysočiny Miroslav Fuks.

Pavel Pillár

Zrušit


Časová osa: Zprávy z FAČR

Filtr článků - Zprávy z FAČR