Rubriky:

První liga

Jágr jde na led. Bude to trápení, ale i výzva, tuší šéf Rytířů

14. srpna 2018 12:53 - Praha

Čtyři přípravné zápasy vynechal, pátý už bude s číslem 68 na dresu. Za kladenské Rytíře v úterý v Ústí nad Labem nastoupí majitel klubu. Do utkání naskočí poprvé před sezónou šestačtyřicetiletý útočník Jaromír Jágr. Informaci potvrdil Sport.cz mluvčí klubu Vít Heral. Kladenský odchovanec se připravuje s týmem na další sezónu v druhé nejvyšší české lize. Utkání začíná v 18 hodin. Zápas budete moct sledovat v podrobné on-line reportáži na Sport.cz.

 

Vlastimil Vacek, Právo

„Chci začít hrát co nejdřív, jedině tak se do toho dostanu. Bude to trápení, ale i výzva. A moje motto? Být zítra lepší než zítra," uveřejnil kladenský klub na svém facebooku Jágrovo vyjádření.

Kariéra ověnčená tituly, oceněními, ale věk nezastavíte, přesto se Jágr chystá na další sezónu. V NHL získal dvakrát Stanley Cup, pětkrát byl vítězem kanadského bodování a stal se historicky nejlepším Evropanem hrajícím v této soutěži. Pro následující měsíce je cílem dostat Kladno do nejvyšší soutěže. K tomu chce pomoct i na ledě.

https://www.facebook.com/RytiriKladno/posts/2175958302431900

„Že něco milujete, ještě neznamená, že z toho máte i radost. Chuť a radost z hokeje přicházejí s úspěchem. Když se vám daří, tak cítíte, že trénink nebo zápas vám něco dají. Věřím, že když se den ode dne budu cítit líp, přijde i ta radost," řekl Jágr 19. července po prvním společném tréninku s týmem, kdy nazul brusle.

Dnes přichází další fáze, zápas s Ústím nad Labem. Jak si povede?

lik, Sport.cz

Postoupí Kladno s Jaromírem Jágrem v nadcházející sezóně do extraligy?


Časová osa: První liga

Filtr článků - První liga


Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Tabulky
  • Kalendář

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..