Rubriky:

První liga

Živě

Premiéra se úplně nepovedla, netajil trenér Čaloun po debutu na ústecké střídačce

8. září 2018 21:12 - Ústí nad Labem

Byl to pro něj premiérový zápas na prvoligové střídačce, ale nový trenér ústeckých hokejistů Jan Čaloun netajil po prohře s Třebíčí (3:4 po samostatných nájezdech) rozpaky. „Chceme bojovat o postup do play off, jenže tohle nemohu nazvat jako rvaní o elitní osmičku,“ shrnul úvodní vystoupení svých svěřenců v rozbíhajícím se ročníku první hokejové ligy.

 

Josef Pešout

Co stojí za dvoubodovou ztrátou Slovanu v prvním kole?

Premiéra se úplně nepovedla, jak bychom si představovali. Nejsem spokojen. Ve fázích, kdy jsme měli udeřit a zápas rozhodnout, nás zastavila laxnost. Pořád se o tom bavíme a opakujeme hráčům, že musí všechno dělat rychleji, rozehrávat puky, být důraznější a agresivnější a hrát daleko víc natvrdo. Soupeř pak na nás vytváří tlak a máme z toho obrovské problémy.

V čem jste viděl hlavní nedostatky?

Vytvořili jsme si brankové příležitosti, ale v nejméně vhodné chvíli jsme po vyloučení hráli skoro šest minut v oslabení, což nás stálo síly a inkasovali jsme. Chtěli jsme tři body, na rovinu uznám, že jsme rádi aspoň za jeden.

Už v pondělí vás čeká severočeské derby v Litoměřicích.

Musíme podat daleko lepší výkon než proti Třebíči. Očekávám vyrovnaný souboj soupeřů, kteří jsou asi plus minus na srovnatelné úrovni.

Koho favorizujete na přední příčky tabulky Chance ligy?

České Budějovice, Jihlava, Kladno asi budou hrát ve špičce. A zřejmě myslí na postup do extraligy. Pokud jde o Ústí, chceme se rvát o play off, což předpokládá mnohem kvalitnější hru i výsledky, než jsme předvedli v prvním utkání.

Josef Pešout, Sport.cz

Časová osa: První liga

Filtr článků - První liga


Tour de France 2019

106. ročník nejslavnějšího cyklistického závodu světa Tour de France začíná v sobotu 6. července v Bruselu a vyvrcholí v neděli 28. července v Paříži. Z loňského roku vítězství obhajuje velšský cyklista Geraint Thomas. Z Čechů se letos na startu představí pouze Roman Kreuziger.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Tabulky
  • Kalendář

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..