Hokejisté Chomutova doma porazili Benátky

Hokejisté Chomutova v úterní předehrávce 18. kola první ligy porazili na domácím ledě 6:2 Benátky nad Jizerou. Zbývající zápasy 18. kola se hrají ve středu.

Domácí měli od první třetiny převahu, kterou v úvodní části zúročili v brankami Toivonena a Jeslínka v rozpětí dvou minut. Benátky snížily v 28. minutě gólem Musila, ale dlouho se neradovaly. Během dalších dvou minut chomutovští zvýšili na 4:1.

Ještě ve druhé části Dušek znovu snížil, ale na začátku třetí třetiny přišla opět gólová dvouminutovka Chomutova. Ve 45. Jíra a ve 47. minutě Skořepa stanovili konečný výsledek.

První liga - 18. kolo
Chomutov - Benátky nad Jizerou 6:2 (2:0, 2:2, 2:0)
Branky: 8. a 29. Toivonen, 31. a 47. Skořepa, 10. Jeslínek, 45. Jíra - 28. Musil, 38. Dušek. Rozhodčí: Jílek, Brejcha, Svoboda. Vyloučení: 9:10. Využití: 2:2. Diváci: 1654.