Rubriky:

WSM liga

Prvoligový klub v Mostě je na prodej

15. ledna 2009 12:41 - MOST

Mostecký prvoligový klub je na prodej. Většinový vlastník severočeského týmu Technické služby města Mostu se rozhodl prodat devadesátiprocentní podíl ve společnosti starající se o provoz seniorského A-týmu a vyhlásil na něj výběrové řízení.

"Hledají strategického partnera pro hlavní tým," řekl ve středu jednatel prvoligového klubu Valerij Korol. Vedení Technických služeb se rozhodlo odprodat podíl na základě rozhodnutí svého vlastníka, kterým je město Most. Přesun druhé nejvyšší soutěže do jiného města by ale prý neměl hrozit. "Jednou z podmínek je, že tým tady zůstane," uvedl Korol.

Prodej podílu v klubu by měl pomoci vyřešit jeho ekonomické problémy a zlepšit i postavení Mostu v první lize. Tým je na třináctém místě tabulky a má i potíže s nedostatkem hráčů. Klub se sice před sezónou dohodl na spolupráci s extraligovými kluby z Litvínova a Karlových Varů, ta ale zatím podle Korola moc nefunguje.

"Není to tak, jak bychom si představovali. My jsme momentálně v problémech, potřebujeme pomoci, ale je to spíše tak, že oni si od nás berou hráče, když potřebují. Je to jednostranné," podotkl jednatel a generální manažer v jedné osobě.

Zájemci o vstup do klubu mají čas do 31. ledna, dokdy musejí předložit písemnou nabídku. "Dva zájemci už volali a ptali se, jak to tady chodí. Uvidíme, jestli podají nabídku," dodal Korol.

ČTK

Zrušit


Časová osa: WSM liga

Filtr článků - WSM liga


Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Tabulky
  • Kalendář

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..