Berounští hokejisté se díky výhře v Třebíči přiblížili záchraně

Hokejisté Berouna dnes vyhráli v osmém kole skupiny o udržení 2:0 na ledě vedoucí Třebíče a přiblížili se záchraně v první lize. Medvědi mají na druhém místě náskok šesti bodů před třetím Mostem, jenž porazil již jistě sestupující Porubu 3:1.

Beroun zvítězil na ledě Třebíče ve skupině o udržení i podruhé. V druhé třetině poslal Středočechy do vedení Pavel a pojistku přidal současně se závěrečným klaksonem při třebíčské power play Novotný.

Na ledě Poruby vyhrál Most první třetinu 2:0 díky gólům Jana Bauera a Böhma. Neprůstřelnost hostujícího Závorky ukončil v 27. minutě domácí Rehuš, jenže trefa mosteckého Vrtka rozhodla o první domácí porážce ostravského celku v bojích o záchranu.

8. kolo první hokejové ligy, skupina o udržení:
Poruba - Most 1:3 (0:2, 1:0, 0:1)
Branky: 27. Rehuš - 11. Jan Bauer, 19. Böhm, 51. Vrtek. Rozhodčí: A. Jeřábek, Skoupý - Poruba, Vengřín. Vyloučení: 5:9. Bez využití. Diváci: 300.
Třebíč - Beroun 0:2 (0:0, 0:1, 0:1)
Branky: 37. Pavel, 60. Novotný. Rozhodčí: Pešina, Lacina - Jindra, Jílek. Vyloučení: 5:11, navíc Vojta (Beroun) 10 min. Bez využití. Diváci: 1570.