Hradec Králové porazil hokejisty Vrchlabí 5:4 v prodloužení

Hokejisté Hradce Králové zvítězili v předehrávce 25. kola první ligy nad Vrchlabím 5:4 v prodloužení. Díky dvoubodovému zisku se dotáhli na třetí Olomouc, jejich dnešní soupeř zůstal v tabulce desátý.

Ve vyrovnaném regionálním derby se jiskřilo na ledě i v hledišti. Ani jeden ze soupeřů nedokázal získat vyšší náskok, jako poslední vyrovnali v 57. minutě domácí a zápas dospěl do prodloužení. V jeho druhé minutě rozhodl utkání ve prospěch Hradce Králové pohotovou střelou Vít Budínský.

Hradec Králové - Vrchlabí 5:4 v prodl. (2:2, 1:1, 1:1 - 1:0)
Branky: 19. a 62. Budínský, 4. Hruška, 27. Macháň, 57. Roubík - 1. Martin Filip, 15. Tvrdek, 36. Matějíček, 50. Gengel. Rozhodčí: Ondřej - Čížek, Šperl. Vyloučení: 6:8, navíc Tvrdek (Vrchlabí) 10 min. a do konce utkání. Využití: 2:1. Diváci: 2318.