Rubriky:

První liga

Živě

Před prvoligovým utkáním zkolaboval hokejista Třebíče Sláma

30. prosince 2009 21:05 - TŘEBÍČ

Třebíčský hokejista Lukáš Sláma zkolaboval při rozcvičení před středečním prvoligovým zápasem s Olomoucí. Záchranářům se podle klubového webu podařilo hráče přivést k vědomí a převezli ho do místní nemocnice. Oba týmy se okamžitě dohodly, že utkání odloží na jiný termín.

 

NOVINKY/Ondřej Krynek

Šestadvacetiletý obránce se zhroutil mimo ledovou plochu v rohu stadiónu, což zpozorovali poblíž stojící hostující hráči. Ti mu také poskytli první pomoc, přivolaná záchranná služba pak Slámu resuscitovala a zajistila jeho životní funkce. Hokejista byl následně převezen na oddělení ARO do třebíčské nemocnice.

"Absolvoval vyšetření na CT, kde jediným nálezem je atypická forma zápalu plic, který se navenek nijak neprojevoval," uvedl pro stránky Horácké Slavie klubový lékař Tomáš Madrý. Neřekl zatím, nakolik vážný je hokejistův současný stav. Hráč ale podle všeho zůstane přes noc v komatu. "Chytřejší budeme během zítřka, kdy se lékaři v třebíčské nemocnici chystají Lukáše pomalu probouzet," doplnil Madrý.

 

ČTK

Časová osa: První liga

Filtr článků - První liga


Tour de France 2019

106. ročník nejslavnějšího cyklistického závodu světa Tour de France začíná v sobotu 6. července v Bruselu a vyvrcholí v neděli 28. července v Paříži. Z loňského roku vítězství obhajuje velšský cyklista Geraint Thomas. Z Čechů se letos na startu představí pouze Roman Kreuziger.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Tabulky
  • Kalendář

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..