Rubriky:

WSM liga

První hokejová liga začne za týden, vyvrcholí nejpozději 2. dubna

8. září 2010 15:58 - PRAHA

Za týden odstartuje nový ročník první hokejové ligy, která má pozměněný herní model. Šestnáctka týmů bude hrát stejně jako v minulém ročníku dvoukolově každý s každým (celkem 30 kol), ale v další fázi nastala změna. Zatímco v minulých dvou sezonách se utkaly celky ještě dvoukolově systémem sudá - lichá (celkem 16 kol), nyní se rozdělí na dvě skupiny - o 1.-8. místo a o 9.-16. místo (celkem 14 kol).

 

Libor Zavoral, ČTK

Pro nejlepší dvanáctku týmů bude následovat play off. Kluby na 1.-4. místě postoupí přímo do čtvrtfinále, celky z 5.-12. pozice budou hrát předkolo play off na tři vítězné zápasy. Čtvrtfinále, semifinále i finále se odehraje na čtyři vítězné zápasy.

Pro 13. a 14. tým skončí soutěž už v pondělí 7. února po skončení nadstavbové části. Celky z 15. a 16. místa čeká baráž o udržení v první lize s vítězi tří skupin druhé ligy. Ta začne 7. března a nejhorší celky druhé nejvyšší soutěže před ní tak budou mít měsíční pauzu.

Nový vítěz první ligy, který vyzve nejhorší celek extraligy v baráži, bude znám nejdříve v sobotu 26. března a nejpozději v neděli 2. dubna.

ČTK

Zrušit


Časová osa: WSM liga

Filtr článků - WSM liga


Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Tabulky
  • Kalendář

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..