Hokejisté Berouna porazili v prvoligové dohrávce Chrudim

CHRUDIM

Hokejisté Berouna vyhráli v dohrávce pátého kola první ligy v Chrudimi 3:2 po samostatných nájezdech. O výhře "Medvědů" rozhodl obránce Jaroslav Nedvěd.

Chrudim v utkání dvakrát vedla po brankách Tomáše Blažka a Lukáše Krále. Hostující Beroun ale pokaždé dokázal srovnat, když se nejprve trefil Patrik Husák a šest minut před koncem normální hrací doby Jiří Hašek.

V prodloužení mohl rozhodnout berounský Jiří Jebavý, který trefil tyč. Když domácím v závěru nepomohla ani krátká přesilovka, přišly na řadu nájezdy. V nich hostující brankář Dominik Furch chytil oba nájezdy, zatímco jeho spoluhráči Nedvěd s Ladislavem Vlčkem byli neomylní.

Chrudim - Beroun 2:3 po sam. nájezdech (1:0, 1:1, 0:1 - 0:0)
Branky: 15. Blažek, 40. Král - 23. Husák, 54. Hašek, rozhodující sam. nájezd J. Nedvěd. Rozhodčí: Vampola - Reich, Svoboda. Vyloučení: 3:7. Využití: 1:0. Diváci: 300.