Hokejisté Ústí porazili v první lize Znojmo

Hokejisté Ústí nad Labem potvrdili v dohrávce 18. kola první ligy roli favorita a porazili Znojmo 2:0. Na třetím místě tabulky díky tomu snížili náskok druhého Chomutova a vedoucí Jihlavy na dva, respektive čtyři body.

Skóre zápasu otevřel v polovině zápasu tvrdou ranou od modré Roman Němeček. Znojmo mělo velkou šanci vyrovnat při přesilové hře pět na tři v závěrečné třetině, ale neuspělo i díky výkonu domácího brankáře Dušana Salfického, který za Ústí nastoupil poprvé v sezoně.

Vítězství Ústí v 56. minutě po chybě hostující obrany a zaváhání brankáře Luboše Horčičky zpečetil Robin Hanzl.

Ústí nad Labem - Znojmo 2:0 (0:0, 1:0, 1:0)
Branky: 27. Němeček, 56. Hanzl. Rozhodčí: Vampola - J. Svoboda, Reich. Vyloučení: 7:4, navíc Hovorka (Ústí) 10 min. Využití: 1:0. Diváci: 2045.