Hokejisté Znojma porazili v první lize Vrchlabí

ZNOJMO

Hokejisté Znojma porazili v pondělní dohrávce 17. kola první ligy Vrchlabí 3:1. Oba týmy tak na desátém a jedenáctém místě tabulky dělí jen jediný bod.

Domácí začali lépe a v 11. minutě se dostali díky Eriku Hrňovi do vedení. V druhé třetině proměnil šanci i Martin Podešva a navýšil tak náskok znojemského mužstva na 2:0.

Hosté nehráli disciplinovaně a byli často vylučováni, avšak Orli nedokázali ani jednu početní výhodu využít. A tak se změnilo skóre na druhé straně, když přesnou trefou snížil Ondřej Látal.

Závěrečné drama se ale nekonalo. Dvě minuty před koncem se prosadil Radek Haman a zajistil Znojmu tříbodový zisk.

Znojmo - Vrchlabí 3:1 (1:0, 1:0, 1:1)
Branky: 11. Hrňa, 32. Podešva, 58. Haman - 48. Látal. Rozhodčí: Úlehla - Hejl, Žídek. Vyloučení: 6:9, navíc Lattner 5 min. a do konce utkání - Poživil 5 min. a do konce utkání, Rusnák 10 min. Bez využití. Diváci: 1024.