Hokejisté Hradce se po čtyřech zápasech dočkali v 1. lize výhry

HRADEC KRÁLOVÉ

Hokejisté Hradce Králové porazili v dnešní předehrávce 21. kola první ligy Most 4:2 a ukončili čtyřzápasovou sérii bez vítězství. Hosté prohráli už pojedenácté za sebou.

Zápas v Hradci byl dlouho vyrovnaný. Do dvoubrankového vedení se domácí dostali až v 53. minutě po druhém gólu Víta Budínského. Cestu za body poté Hradci usnadnil mostecký Tomáš Rohan, který dostal trest na dvě plus dvě minuty a domácí dovedli zápas do vítězného konce.

Hradec se díky vítězství v nekompletní tabulce posunul s 31 body na šesté místo, Most je s dvanácti poslední. Na předposlední Kadaň, která má zápas k dobru, ztrácí osm bodů.

21. kolo první hokejové ligy:
Hradec Králové - Most 4:2 (2:1, 1:1, 1:0)
Branky: 39. a 53. Budínský, 2. Hrňa, 10. Rufer - 7. Klíma, 35. Luštinec. Rozhodčí: Schmejkal - Frodl, Hejl. Vyloučení: 9:10. Využití: 2:1. Diváci: 860.