Ústí nad Labem - Beroun 5:0Hokejisté Ústí nad Labem nastříleli Berounu pět gólů

Hokejisté Ústí nad Labem zvítězili v dohrávce 35. kola první ligy nad posledním Berounem 5:0. V tabulce jim patří třetí místo s tříbodovým odstupem za druhou Olomoucí.

Na konci třetí minuty dostal favorizovaný domácí celek do vedení Robin Kovář. Za necelé tři minuty tentýž hráč proměnil trestné střílení, když byl předtím faulován v gólové šanci.

V druhém dějství zvýšil náskok Severočechů vyléčený střelec Roubík. Jeho spoluhráč Handlovský potrestal vyloučení berounského Přindiše a skóre zápasu uzavřel Daniel Boháč.

Do třetí třetiny nastoupil místo Sedláčka do branky hostů Kůdela a už neinkasoval. Ústecký gólman Petrásek vychytal potřetí v soutěži nulu.

První hokejová liga - 35. kolo:
Ústí nad Labem - Beroun 5:0 (2:0, 3:0, 0:0)
Branky: 3. a 6. z tr. střílení R. Kovář, 25. Roubík, 37. Handlovský, 38. Dan. Boháč. Rozhodčí: Zubzanda - Gerát, Hynek. Vyloučení: 6:6. Využití: 1:0. Diváci: 1160.