Třebíč - Ml. Boleslav 1:2 SNMladá Boleslav si zahraje baráž o extraligu

Třebíč

Hokejisté Mladé Boleslavi vyhráli v pondělním šestém utkání semifinále první ligy na ledě Třebíče 2:1 po samostatných nájezdech a po výhře 4:2 na zápasy si po roce zahrají o návrat do extraligy. Středočeši do baráže postoupili spolu s Olomoucí, dalším jistým účastníkem čtyřčlenné soutěže je nejhorší tým nejvyšší soutěže Chomutov.

Mladá Boleslav si zahraje baráž o extraligu.

Mladá Boleslav se na soupeřově ledě ujala vedení už ve třetí minutě díky teči Zdeňka Ondřeje. Vedení hosté drželi až do 31. minuty, kdy vyrovnal Tomáš Fořt. Třebíč poté soupeře zatlačila, ale převahu ve vedení převést nedokázala.

Rozhodnutí nepřineslo ani prodloužení a v nájezdech byl jediným úspěšným střelcem Tomáš Nouza, který poslal Středočechy do baráže.

Semifinále play off první hokejové ligy - 6. zápas:
Třebíč - Mladá Boleslav 1:2 po sam. nájezdech (0:1, 1:0, 0:0 - 0:0)
Branky: 31. Fořt - 3. Ondřej, rozhodující nájezd Nouza. Rozhodčí: Vampola, Pavlovič - Rejcha, Suchánek. Vyloučení: 6:6, navíc Chaloupka (M. Boleslav) 10 min. Bez využití. Diváci: 3760. Konečný stav série: 2:4.