Rubriky:

WSM liga

Hokejisté Českých Budějovic mění název na ČEZ Motor

9. prosince 2013 15:31 - České Budějovice

Prvoligoví hokejisté Českých Budějovic mění název. Po dnešním podpisu s novým generálním sponzorem se klub jmenuje ČEZ Motor České Budějovice. Energetická společnost podpořila účastníka druhé nejvyšší soutěže do konce sezóny částkou 5,6 miliónu korun. Nový generální sponzor by měl jihočeskému klubu pomoci naplnit rozpočet pro současnou sezónu, který činí zhruba 35 miliónů korun.

 

Petr Kraus, facebook HC České Budějovice

"Podíleli jsme se na podpoře mládežnického hokeje v Českých Budějovicích. Zvažovali jsme i to, že v budoucnosti pomůžeme seniorskému týmu. Uvědomujeme si vzhledem k nelehké situaci, že pokud bychom to neudělali nyní, třeba bychom tu šanci už v budoucnosti nemuseli mít," uvedl na tiskové konferenci generální ředitel skupiny ČEZ Daniel Beneš. Otázku další spolupráce zatím nechal otevřenou.

Podle generálního manažera českobudějovického klubu Stanislava Bednaříka nový partner výrazně pomohl naplnit rozpočet pro současnou sezonu. "I když ze sta procent ještě naplněný není. Ale tato částka nám výrazně pomůže," řekl Bednařík,

České Budějovice po odchodu extraligového Mountfieldu do Hradce Králové si na poslední chvíli zajistily s novým kádrem účast v první lize, v níž se pohybují ve spodní části tabulky. V minulém týdnu proto přišel k týmu nový trenér Petr Rosol.

ČTK

Zrušit


Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Tabulky
  • Kalendář

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..