Rubriky:

WSM liga

Jágr starší se zapojil do vedení hokejového Kladna

2. listopadu 2014 19:13 - Kladno

Do vedení prvoligového Kladna se po sérii tří porážek zapojil Jaromír Jágr starší. Otec hvězdného útočníka, který od něj před třemi roky klub převzal, se rozhodl aktivně podílet na chodu Rytířů. Informuje o tom web vasekladno.cz.

 

Petr Horník, Právo

Posledním impulzem k aktivitě Jágra staršího bylo nedotažení angažmá útočníka Tomáše Horny, který před nedávnem skončil v Žilině a s mateřským klubem trénuje. Situaci u týmu, který v minulé sezoně sestoupil z extraligy, bude vedení klubu řešit příští týden.

Jednat se na ní zřejmě bude i o pozici sportovního manažera, kterou v minulých dnech opustil Martin Vejvoda. Ten měl přitom podle vyjádření Jaromíra Jágra mladšího řídit celý klub a být v úzkém kontaktu s hvězdou New Jersey.

„Zatím nejsem rozhodnutý, jestli někoho jmenuji na post sportovního manažera. Nelíbí se mi ani práce s mládeží. V některých věkových kategoriích není za tři roky podle mne posun ke kvalitě," uvedl Jágr starší.

Příští týden by se ke kladenskému týmu měl připojit zkušený útočník Jan Hlaváč, Rytíři mají zájem i o služby obránce Tomáše Kaberleho, který je momentálně bez angažmá v Kanadě. „Už jsme udělali jednoho beka a na dalších hráčích makáme," řekl Jágr starší.

ČTK

Zrušit


Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Tabulky
  • Kalendář

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..