Most - Litoměřice 2:1Mostecký Kubinčák dvěma góly ukončil vítěznou sérii Litoměřic

Hokejisté Mostu ukončili v první lize čtyřzápasovou vítěznou sérii Litoměřic. V předehrávce 22. kola doma třetí tým tabulky porazili 2:1 díky dvěma gólům Vojtěcha Kubinčáka, na nichž se podílel navrátilec Tomáš Divíšek.

Domácí šli do vedení poprvé díky Kubinčákovi v 11. minutě v přesilové hře. Litoměřice odpověděly už za dvě minuty také v početní výhodě zásluhou Šulce. Vyrovnaný duel rozhodl v 55. minutě do třetice v přesilovce Kubinčák, jemuž ideálně nahrál Divíšek, hrající první utkání po návratu z měsíčního hostování v Plzni.

V druhém dnešním duelu vyhrály České Budějovice 3:2 v Ústí nad Labem a potřetí za sebou naplno bodovaly. Vítězný gól vstřelil Michal Švihálek 33 sekund před třetí sirénou.

22. kolo první hokejové ligy:
Ústí nad Labem - České Budějovice 2:3 (0:0, 2:1, 0:2)
Branky: 29. Roubík, 30. Budínský - 28. Suchánek, 46. Heřman, 60. Švihálek. Rozhodčí: Zubzanda - Guth, Rittich. Vyloučení: 7:6. Využití: 2:1. V oslabení: 0:1. Diváci: 1321.
Most - Litoměřice 2:1 (1:1, 0:0, 1:0)
Branky: 11. a 55. Kubinčák - 13. Šulc. Rozhodčí: Jechoutek - T. Svoboda, Maštalíř. Vyloučení: 8:6. Využití: 2:1. Diváci: 323.