Šumperk - Jihlava 1:2Jihlava má po dohrávce šestou výhru v první lize za sebou

Hokejisté Jihlavy prodloužili vítěznou sérii v první lize o šesté vítězství. V dohrávce 20. kola dnes Dukla porazila Šumperk na jeho ledě 2:1 a série úspěchů ji vynesla už na páté místo tabulky. Hned ve středu se oba celky utkají v rámci 46. kola znovu v Šumperku.

V zápase, jehož původní konání na začátku listopadu znemožnil výpadek elektrického proudu, měli až do 48. minuty navrch brankáři.

Jihlavský Rittich dokonce těsně před polovinou utkání zneškodnil Sedlákovo trestné střílení. Až ve třetí třetině Jergl a Semorád vypracovali hostům náskok, který Moskal v poslední minutě už jen zkorigoval.

20. kolo první hokejové ligy:
Šumperk - Jihlava 1:2 (0:0, 0:0, 1:2)
Branky: 60. Moskal - 48. Jergl, 56. Semorád. Rozhodčí: Šutara - Reich, Rampír. Vyloučení: 7:7, navíc Korím 5 min. a do konce, Diviš (oba Jihlava) 10 min. Bez využití. V oslabení: 0:1. Diváci: 1138.