Litoměřice - Benátky 2:3 PPBenátky i podruhé vyhrály na ledě Litoměřic, Kadaň srovnala

Hokejisty Benátek nad Jizerou dělí jedno vítězství od postupu do 1. kola play off první ligy a překvapení na úkor Litoměřic mohou dokonat ve čtvrtek doma. Na rozdíl od litoměřického týmu napravila nedělní zaváhání Kadaň a sérii s Ústím nad Labem vyrovnala na 1:1.

Druhý bod na konto Benátek dnes přidal Josef Skořepa, který ve 3. minutě prodloužení tečoval Pabiškovu střelu za záda bezmocného Krále a rozhodl o vítězství 3:2.

Kadaň v neděli doma nedokázala skórovat a prohrála 0:1, ale dnes Ústí těsnou porážku vrátila v poměru 3:2. Vítězný gól dal v 53. minutě obránce Radek Havel.

V Ústí nad Labem tak bude předkolo pokračovat určitě i v pátek.

Předkolo play off první hokejové ligy - 2. zápasy:
Kadaň - Ústí nad Labem 3:2 (1:0, 0:0, 2:2)
Branky: 18. J. Novák, 46. Tejnor, 53. Havel - 47. Holomek, 48. Roubík. Rozhodčí: Hrubý, Wagner - Hejl, Podrazil. Vyloučení: 13:11. Využití: 1:0. Stav série: 1:1.
Litoměřice - Benátky nad Jizerou 2:3 v prodl. (1:1, 0:1, 1:0 - 0:1)
Branky: 15. Švagrovský, 58. Z. Doležal - 18. Skalický, 39. Jonák, 63. Skořepa. Rozhodčí: Jílek, Bejček - Rozlílek, Toman. Vyloučení: 7:7. Využití: 1:1. Diváci: 960. Stav série: 0:2.